WhatsApp Web – 2016 WhatsApp Web girişi

WhatsApp Web – 2016 WhatsApp Web girişi

Kategori - Android
1334
0
resized_99e5f-8a1a6fd9whatsappweb
WhatsApp Web giriş
WhatsApp Nasıl Kullanılır?WhatsApp’ı indirmek ve yüklemek için yapmanız gerekli olanlar; Telefonunuza programyı App Store’den yükleyin. (Android telefon kullanıyorsanız Google Play’e girin) App Store’u açın ve sağ altta bulunan büyüteç işaretine tıklayın. Üstte gelen kutuya WhatsApp yazın ve gelen program penceresinde Free yazan yeri tıklayıp telefonunuza indirin. Uygulamayı bulun ve açın. Kayıt olurken sizdene GSM telefon numaranız soracak, girin ve sonra numaranıza SMS ile gelen kodu girerek hattınızı doğrulayın. Cep telefonu rehberinizde bulunan kişileri WhatsApp tarayarak, programyı kullanan dostlarınızı listeleyecek. Listelenen dostlarınızla anlık olarak artık sohbet edebilirsiniz. WhatsApp, iPhone dışında blackberry, Nokia ve Android tabanlı telefonlarda kullanılabiliyor. Yurtdışında seyahat ederken ya da uzaktayken, WhatsApp kullanan dostlarınızla dilediğiniz üzere mesajlaşabilir, çektiğiniz fotoğrafları ve videoları anlık olarak paylaşabilirsiniz, hem de hiçbir bedava olarak!Whatsapp indirmek için hangi adımları takip etmeniz gerektiği konusu ile ilgili sizlere yardımcı olmaya çalışacağız. Bunun için sizlere farklı yollar göstereceğiz. Yapmanız gereken doğru yeri indirmeniz ve tablet yada telefonlarınıza yanlış programlar yüklemekten kendinizi korumanız olacaktır. Sizler için WhatsApp indirmek her zaman güvenir olacaktır şayet sayfamızı izlerdi okursanız watsap güvenilir biçimde sayfanıza indirmeyi başaracaksınız Mobil Whatsapp indirmek için yapmanız gereken tablet yedek pil sinirden bu urli tıklayarak ilgili sayfaya yönlendirilmek olacaktır Programa onay vermeniz durumunda indir yavaşlayacak ufak bir uygulama olduğu için çok hızlıca telefonunuza inecektir. Facebook kurmak için cep telefonu numaranız kullanıyor yani siz birine WhatsApp bilgilerinizi verdiğiniz de herhangi bir kullanıcı adı değil cep telefon veriyor olacaksınız. WhatsApp’ı Android telefonlara indirmek için aşağıdaki adresi kullanabilmeniz mümkün.
http://www.whatsapp.com/android/WhatsApp’ı
İOS telefonlara indirmek için aşağıdaki adresi kullanabilmeniz mümkün.
https://itunes.Apple.com/us/app/whatsapp-messenger/id310633997?mt=8
WhatsApp’ı Windows Phone telefonlara indirmek için aşağıdaki adresi kullanabilmeniz mümkün.

http://www.Windowsphone.com/en-us/store/app/whatsapp/218a0ebb-1585-4c7e-a9

Diğer işletim sistemli telefonlara WhatsApp yüklemek için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilmeniz mümkün

http://www.whatsapp.com/download/?l=tr

WhatsApp Web giriş ve kullanma prosedürleri nelerdir?

WhatsApp’ın geliştirdiği bir diğer yenilik olan WhatsApp internet ile sisteminizden internete girerek bu programyı kullanmanız amaçlanmıştır. Bunun için yapmanız gereken prosedür, telefonunuzdan WhatsApp’ı açarak sağ üst köşede bulunan ayarlar sekmesine girerek WhatsApp Web yazısının üzerine kıtlamak. Daha sonra sisteminizden https://internet.whatsapp.com/ adresine girerek önünüze çıkan kodu teleonunuzdan taratmanız gerekiyor. Bunu da tamamlayınca artık WhatsApp programını hem bilgisayardan hemde telearka plandan kullanabiliyorsunuz.

WHATSAPP WEB KULLANMAK İÇİN AŞAĞIDAKİ ADRESTEN FAYDALANABİLİRSİNİZ

https://internet.whatsapp.com/

Sesli Arama özelliğini aktif hale getirme prosedürü

Güncelleme henüz Google Play’de yayınlanmadığı için; WhatsApp’ın yeni özelliğini akıllı telefonlarında kullanmak isteyen kullanıcıların yapması gereken prosedür son derece kolay.

Mobil cihazlarından WhatsApp’ın resmi internet sayfasına giren kullanıcılar buradaki download (indir) tuşuna basarak yeni sürümü cihazlarına yükleyebiliyor.

WhatsApp sesli arama özelliğini kullanmak için güncellemeye gereksinim vardır. Aşağıdaki adresten indirip güncelleyebilirsiniz.

https://play.Google.com/store/apps/details?id=com.whatsapp

Facebook Messenger ve WhatsApp Birlikte Çalışacak!

Şu anda bu urle tıkladığımızda hiç bir sonuç alamamamızın sebebi olarak ise henüz deneme aşamasında olduğu ve yalnızca projeye kayıtlı çalışanlar tarafından kullanıldığı söyleniyor.

WhatsApp’ı satın alan Facebook’un böyle bir yenilik sunması aslında son derece mantıklı gözüküyor. Ancak baktığımız zaman söz konusu alpha.whatsapp urlinin, WhatsApp’ın internet versiyonu test edilirken kullanılan test sayfası olma olasılıkide yok değil.

Sesli Arama özelliğini aktif hale getirme prosedürü

Güncelleme henüz Google Play’de yayınlanmadığı için; WhatsApp’ın yeni özelliğini akıllı telefonlarında kullanmak isteyen kullanıcıların yapması gereken işlem son derece kolay.

Mobil cihazlarından WhatsApp’ın resmi internet sayfasına giren kullanıcılar buradaki download (indir) tuşuna basarak yeni sürümü cihazlarına yükleyebiliyor.

Yeni özelliğin iOS ve BlackBerry üzere platformlara ne zaman geleceği ile ilgili ise şu an için resmi bir açıklama bulunmuyor.

WhatsApp sesli arama özelliğini kullanmak için güncellemeye ihtiyaç vardır. Aşağıdaki adresten indirip güncelleyebilirsiniz.

WHATSAPP ÜCRETLİ OLACAK MI?

WhatsApp’ın kullanıma sunmuş olduğu özelliği hali hazırda çoğu program sağlıyordu. Çoğunluğu ücretli olan bu programların WhatsApp’ın bu atılımsinin sonrasında sorunlı günler yaşaması bekleniyor.

WhatsApp’ın bu atılımsinin sonrasında programnın uzun vadede ücretli modele geçebileceği iddia ediliyor. Geçtiğimiz yıllarda 19 milyar dolar karşılığında Facebook tarafından satın alınan programnın böyle bir atılımsinin sonrasında ciddi bir kullanıcı kaybı yaşayabileceği düşünülüyor.

Yazar Hakkında

2014 den bu yana teknoloji ile ilgili sorunların çözümlerini ve ipuçlarını kendi web sitemde paylaşmaktayım.

Hoşunuza Gidebilir

Spotify Premium Ücretsiz Kullan (Android)

Merhaba, sevgili Hidden Siber okurları bu makalemizde sizlere