WhatsApp Messenger İndir 2.16.95

WhatsApp Messenger İndir 2.16.95

Kategori - Android
1454
0

Uygulama Görüntüleri

whatsapp-1 whatsapp-2 whatsapp-3 whatsapp-4

Uygulama Açıklaması

WhatsApp Messenger, Android ve başka akıllı telefonlarda kullanılabilen bir mesajlaşma programsıdır. WhatsApp, arkadaş ve ailenizle mesajlaşabilmeniz ya da onları arayabilmeniz için telefonunuzun İnternet bağlantısını (4G/3G/2G/EDGE ya da mümkün olduğunda Wi-Fi) kullanır.
NEDEN WHATSAPP KULLANMALI:

• ÜCRET YOK: WhatsApp, arkadaş ve ailenizle mesajlaşabilmeniz ya da onları arayabilmeniz için telefonunuzun İnternet bağlantısını (4G/3G/2G/EDGE ya da mümkün olduğunda Wi-Fi) kullanır. Böylece her mesaj ya da arama için ödeme yapmanıza gerek kalmaz.* WhatsApp kullanmak için üyelik ücreti yoktur.

• MULTİMEDYA: Fotoğraf, video, belge ve Sesli Mesaj gönderip alın.

• ÜCRETSİZ ARAMA: Aileniz ve dostlarınızı, diğer bir ülkede olsalar bile, WhatsApp Araması kullanarak bedava arayın.* WhatsApp aramaları, telefonunuzun konuşma paketindeki anlarınız yerine İnternet bağlantınızı kullanır. (Not: Veri ücreti uygulanabilir. Daha fazla bilgi için operatörünüze danışın. Ayrıca, 155 Polis imdat ve başka acil servis numaralarına WhatsApp ile ulaşılamamaktadır).

• GRUP SOHBETİ: Kişilerinizle grup konuşmalarının tadını çıkartın, bu sayede aileniz ve dostlarınızla basitçe iletişimde kalın.
• ULUSLARASI ÜCRET YOK: Uluslararası WhatsApp mesajı göndermenin ekstra bir maliyeti yoktur. Dünyanın dört bir yanındaki dostlarınızla sohbet edin.

• PIN VE KULLANICI İSİMLERİNE HAYIR DEYİN: Başka bir PIN ya da kullanıcı adı hatırlamayı neden kafanıza takacaksınız ki? WhatsApp, tıpkı SMS üzere, telefon numaranızla çalışır ve var olan telefon rehberinizle basitçe eşleşir.

• OTURUM AÇMA/KAPATMAYA GEREK YOK: WhatsApp’la her zaman bağlı durumdasınızdır, bu sayede hiçbir mesajınızı kaçırmazsınız.

• KİŞİLERİNİZLE KOLAYCA BAĞLANIN: Telefon rehberiniz, WhatsApp’ı olan kişilerinizle sizi basitçe ve kısa sürede bağlar. Bu sayede hatırlaması zor kullanıcı adlarını eklemenize gerek kalmaz.

• VE ÇOK DAHA FAZLASI: Konumunuzu paylaşın, kişi bilgisi gönderip alın, özel arkaplan belirleyin ve bildirim seslerini ayarlayın, sohbet geçmişinizi e-postalayın, tek seferde çoğu şahsa toplu mesaj gönderin ve çok daha çoksını yapın!

 Uygulamayı İndir

 

Hoşunuza Gidebilir

Samsung S9 (G960F) Root U4-U5 TWRP

Öncelikle root nedir : Root atmak, İngilizcede kök