TeamSpeak3 Mobil Apk

TeamSpeak3 Mobil Apk

Kategori - Apk
997
0

 

TeamSpeak3 Android Full Apk İndir, kişiler arasında bilgisayardan bilgisayara iletişim sağlayan bir uygulamadır.Ama bu artık telefonlardada teamspeak3 kullanılabiliyor.Google playde ücretli olduğu için bende sizlere bedava sürümünü takdim etmek istiyorum.

TeamSpeak Nedir?

Team Speak bir İnternet yoluyla kaliteli ses iletişimi gerçekleştirebileceğiniz bir programdır. Programın asıl hedefi konferans görüşmelerinin internet ortamında yapılabilmesini sağlamaktır. Ancak günümüzde çevrimiçi oyunlarında vazgeçilmez bir parçası olmuştur. Bir çok oyunda bu özellik oyun içersinde standart olarak bulunmaktadır yalnız gerek sunculara yüklenen ağırlık gereksede oyunlardaki güvenlik ağı sebebi ile bu özellikler birçok oyundan kaldırılmıştır. Bu sebeble oyun içerisinde dostlarınızla sesli olarak iletişime geçebilmek için TeamSpeak programı yardımımıza koşmaktadır.
Team Speak programı oyunumuzda bizlere birçok üstünlük sağlamaktadır. Partilerinizde,clanlarınızda dostlarınızla sesli olarak daha süratli bir iletişim kuracağınızdan oyun akışını hızlandırmış ve bu iletişim vasıtası ile ne yapılması gerektiğini daha çabucak sağlamış olursunuz.

 

 

 Dosyayı İndir

Yazar Hakkında

Hoşunuza Gidebilir

F Klavyenin Mucidi Hayatını Kaybetti.

F klavyenin mucidi, Uluslararası Bilgi İşlem ve İletişim