Pokemon Go Android Ve İos İndir

Pokemon Go Android Ve İos İndir

Kategori - Android, Apk, Genel, İos
1536
0

Yılların efsanesi Pokemon’un ‘artırılmış gerçeklik tecrübesi’ sunan oyunu Pokemon Go nihayet yayınlandı.

Pokemon GO, kentin dört bir yanına dağılmış sevilen Pokemon karakterlerini bularak ilerlediğiniz bir artırılmış gerçeklik oyunu. Android platformunda para ödemeden indirilmeye açılan oyun şu anda ülkemizde oynanabilir değil yalnız yurt dışında iseniz Pokemon çizgi filmi ile büyümüş, oyunlarını oynamış çocuğunuzla birlikte oynayabileceğiniz harika bir oyun.

Oyunda yaptığınız şey müzeler, tarihi yapılar, anıtlar ve daha birçok dikkat çekici yerde bulunan Pokemon karakterlerini bulup topunuz ve yardımcı unsurlarle onları yakalamak. Bir yandan gezerken diğer taraftan eğlendiren oyunda tahmin edeceğiniz gibi bir harita üzerinden ilerliyorsunuz ve artırılmış gerçeklik programlarında olduğu üzere karşınıza Pokemon karakteri çıktığı vakit seçiminizi yaparak yakalıyorsunuz. Bu biçimde kenti gezerek bütün güçlü Pokemon’ları yakalayıp Pokedex’i tamamlamaya çalışıyorsunuz. Seviye atladıkça daha dinamik, yakalanması güç Pokemon’lar karşınıza çıkıyor.

Profilinizi oluşturarak başladığınız macera oyununda arasında Venusaur, Charizard, Blastoise ve Pikachu’nun da bulunduğu birçok Pokemon karakterinin yerini akıllı telefonunuzdan ya da Bluetooth destekli oyuna özel bir aksesuar olan Pokemon Go Plus ile belirleme edebiliyorsunuz. Fazlasıyla dinamik bir kişilikseniz oyundan fazlasıyla keyif alacağınızı söyleyebilirim yalnız şu aşamada Türkiye’de oynanabilir olmadığını bir kez daha hatırlatayım.

ANDROİD

Boyut:58.0-mb
Dosya Türü: Apk
Virüs Tarama: Virus Total
İOS
Boyut:105.0-mb
Dosya Türü: İos
Virüs Tarama: Virus Total

Hoşunuza Gidebilir

Spotify Premium Ücretsiz Kullan (Android)

Merhaba, sevgili Hidden Siber okurları bu makalemizde sizlere