İnternet Download Manager 6.28 Katılımsız İndir

İnternet Download Manager 6.28 Katılımsız İndir

Kategori - Bilgisayar, Genel, Programlar
709
0

İnternet Download Manager 6.28 Katılımsız İndir

Internet Download Manager (IDM) ile indirme prosedürlerinizi 5 katına kadar hızlandırabilir, yarım kalan prosedürlere devam edebilir ya da indirme prosedürü uygulamalayabilirsiniz. Herhangi bir nedenden dolayı oluşan nettilerle akıllı devam etme özelliği ile kaldığı yerden devam edebilmektedir. IDM, basit kullanıcı arayüzü ve bütün tarayıcılarla entegre çalışmasıyla en tanınmış indirme yöneticisi olmuştur.

Internet Download Manager, diğer indirme yöneticilerinin aksine indirme prosedürü sırasında indirilen dosyayı hareketli olarak bölümlere ayırır ve bağlantı kopması yaşanmadan indirme prosedürünü sonlandırır.

Proxy serverları, ftp ve httpd protokolleri destekler, firewalleri aşabilir, tekrar yönlendirmeleri izler, çerezleri kaydeder, isterseniz server girişi yapar. Internet Download Manager; Internet Explorer, Opera, Firefox, Google Chrome gibi tanınmış bütün tarayıcılardaki indirilme prosedürlerinde kendiliğinden devreye girmektedir.

Internete Download Manager’in diğer özelliklerini sayacak olursak; Türkçe dil desteği, zip dosyalarını indirmeden önizleme, download prosedürleri için kategorizasyon özelliği, https desteği, tasarlanmış virüs koruması…
Yeni sürüm ile beraber Windows 10 desteği ve video siteleri için indirme desteği eklenmiş.

Boyut: 5.47-mb
Dosya Türü: Rar
Şifre: hiddensiber.com
Virüs Tarama: Virus Total

Eski İdmyi Kaldırmadan Kurulum Yapmayınız Antivirüs Programı Varsa Kapatınız.

Sorularınız için yorum bölümünü kullanabilmeniz mümkün.

Yazar Hakkında

Kişisel bir bilgisayar, zekamızın bir parçası olarak bize destek olan araçtır.

Hoşunuza Gidebilir

SUBWAY SURFERS V1.72.1 PARA HİLELİ APK

SUBWAY SURFERS V1.72.1 PARA HİLELİ APK İndirmek İçin