İnstanaliz Takipçi ve Beğeni Scriptti 2016 Güncel

İnstanaliz Takipçi ve Beğeni Scriptti 2016 Güncel

Kategori - Bilgisayar
2272
12

İnstanaliz Takipçi ve Beğeni Scriptti 2016 Güncel

İnstagram takipçi ve beğeni script’i olarak bilinen İnstanaliz takipçi script’inin genel özeliklerinin başında Otomatik Takip Otomatik Beğeni ve Otomatik Yorum en şıklarından fakat asıl en önemli olan tarafı sistem Apisiz çalışmakta yani İnstagram Api olamadan Takipçi scripti kullanıcıların id:pass bilgileri ile çalışır sistem fakat dilerseniz api özeliğini aktif edebilirsiniz sistem de gold satışı kredi satışı üzere özeliklerde mevcuttur.Piyasada bu tür scriptlerin fiyatı tavanlarda ve alınamayacak kadar çok paradır. Admin panelinden id:pass biçiminde toplu user ekleme otomatik beğeni ekleme takipçi yollama yorum attırmave çoğu özelik Apisiz çalışan İnstagram scriptilerinin en üstünlüklı yanı api patlama üzere bir problemu yok ve kişi programdan şifre değiştirmeden çıkamıyor yani hem userleriniz kalıcı hemde devamlı.

instanaliz

Piyasada ucuz fiyatlardan satılan ya da ya da ücretsiz dağıtılan scriptler üzere sorunlu değildir problemsiz biçimde çalışmaktadır.

Scriptin admin paneli yani yönetici kısımı da olabildiğince zengin instagram takipçi kazanma ya da İnstagram Profilme Kimler Baktı üzere terimler ile basit bir biçimde kullanıcılarınızı çoğaltabilirsiniz.Admin paneli (Yönetici Kısmı) de mobil uyumludur çoğu İnstagram Takipçi Panelinde mobil uyumluluk yoktur.

İnstagram takipçi admin panelinde basit ve kullanımı kolay beğendirme kısımı kullanıcı adınızı yazarak bütün görsellerinize tek tuşla İnstagram beğendirme ve Miktar saptama.

Tek bir adımda kullanıcı adınız ya da idniz ile İnstagram takipçi yollama userinizin hepsini kullana bileceğiniz bir sistemdir 5k useriniz varsa 5k takipçi atabilirsiniz.

[info]Kurulum; İlk olarak lisanscoder.php açın siteadı.com olan yere sitenizi yazın daha sonra ftp ile hostunuza atın siteadı.com/lisanscoder.php açın çıkan lisansı config.php açın lisans yazan yere kendi lisansınızı yazın ve veritabanı bilgilerini kendinize göre düzenleyin.[/info]

DEMO

İnstanaliz Script

 Dosyayı İndir

Lisans

Dosyayı İndir

 

Şifre: hiddensiber

 • offical polat

  Kardeşim Veri Tabanı Bakımda Hatası Alıyorum Neden

  • İsa Kuzu

   Config.php icerisindeki veritabanı bilgilerini düzeltin.

   • offical polat

    Bana Yardımcı Olurmusunz Ben Nasıl Yapılacagını Bilmiyorum

 • sdsadasdsa

  Lisans Php Dosyasını Nereye Atıcaz ?

  • İsa Kuzu

   Kurulum eklendi.

 • Volkan Kalemler

  sürekli yenileniyor simgesi var 😀

  • İsa Kuzu

   Merhaba, free hostta çalışmaz.

 • İsa Kuzu

  Merhaba, SQL içerisinde mevcut.

 • İsa Kuzu

  SQL eklendi.

 • Yılmaz Aşan

  Herşey sorunsuz şekilde kurdum site açıldı fakat galiba login.php’de sorun var giriş yapılmıyor maalsef :/

 • Sinan Özer

  Krdesim kurdum hersey tamam ama krediler gunluk nasil guncellenicek

 • ali

  user ekleyemiyorum internal server hatası diyor neden acaba

Hoşunuza Gidebilir

Instagram Son Görülme Özelliği Nasıl Kapatılır?

Dünyaca ünlü olan sosyal fotoğraf paylaşım sitesi olan