Instagram Takipçi Silme (Sizi Takip Eden Kişileri Takipten Çıkarın)

Instagram Takipçi Silme (Sizi Takip Eden Kişileri Takipten Çıkarın)

Kategori - Sosyal Medya
937
0

Bazı kişiler bazı nedenlerden dolayı takip eden kişiyi silmek ister bilmeyenler için bu makalede Instagram takipçi silme işlemini anlatacağız.

1- İlk Olarak Instagram‘a  giriş yapın ve profilimizin sağ üst üç noktadan Seçenekleri açın

2- Daha sonra hesabınızı gizliye alın

3- Hesabınızı gizliye aldıktan sonra Takipçilerinize girin.

4- Buraradan takipten çıkartmak istediğiniz kişinin yanındaki üç noktaya dokunun

5- Karşınıza uyarı çıkacak “Çıkar” Dokunun

 

İşlemler bu kadar basit takipten çıkartmak istediğiniz kişiyi bu şekilde karşı tarafın haberi olamadan çıkarabilirsiniz.

 

İnstagram takipçi ve beğeni hilesi için alttaki linkten ulaşabilirsiniz.

 İnstagram Takipçi Hilesi

Instagram

 

Instagram, 2010 Ekim’de, Kevin Systrom ve Mike Krieger tarafından ilk IOS (iPhone-iPad) için tasarlanan, sahip olduğu kaliteli filtreler ve sosyal ağ özellikleri ile kısa zamanda son derece tanınmış olan bir fotoğraf paylaşım programsıdır.

Instagram o kadar tanınmış oldu ki; şu sıralar günde 40 milyon fotoğraf paylaşımı, saniyede ise 8600 beğeni ve 1000 yorum yapılıyor. Bu değerler gittikçe de yükseliyor. San Francisco, California’da tasarlanan uygulama, şu anda aylık 90 milyon aktif kullanıcıyı geçti bile.

Instagram’ın bu kadar hızlı yayılmasında sosyal medya platformları ile entegre çalışmasıda yatıyor. Uygulama ile hazırlanan fotoğraflar Facebook, Flickr, Twitter, foursquare ve Tumblr üzerinden paylaşılabiliyor. Instagram, Nisan 2012′de Facebook tarafından 1 milyar Dolara satın alındı.
Bu programı ve arkasındaki sosyal ağı bu kadar cazip kılan; kullanıcıların çektikleri fotoğrafları üzerinde çok kolay bir biçimde çeşitli filtrelerler kullanarak, profesyonel tasarıma sahip fotoğraflar yaratabilmeleri yatıyordu.

En kolay ve sıradan bir fotoğraf, uygulanan birkaç farklı efekt ile göz kamaştırıcı olabiliyordu. Bunun yarattığı tatmin hızlıca Instagram kullanıcılarının övgülerini aldı. Çekilen fotoğrafların sosyal medyada göre başka kullanıcıların dikkatini Instagram çekmekte gecikmedi.

 

Hoşunuza Gidebilir

Spotify Premium Ücretsiz Kullan (Android)

Merhaba, sevgili Hidden Siber okurları bu makalemizde sizlere