İnstagram Takipçi Hilesi 2017 – İnstagram Takipçi Kazan

İnstagram Takipçi Hilesi 2017 – İnstagram Takipçi Kazan

Kategori - Genel
1646
1

İnstagram Takipçi ve Beğeni sitelerini sizler için bir araya getirdik.
Listedeki siteleri kullanarak takipçi ve beğenilerinizi arttırabilirsiniz.

Site Kredi Durum Güven
Sibertakip.com Günlük +500 Aktif %100
Instasende.com Günlük +500 Aktif %100
İnstatakip.us Günlük +150 Aktif %100

Daha fazlası Takipçi Siteleri

İnstagram Uygulamaları’nı apk olarak indirin tek uygulama üzerinden en iyi ve güvenilir takipçi sitelerinde günlük 1K ya kadar takipçi kasın.

  İnstagram Uygulamaları’nı İndir

 

Web sitenizin listede yer alması için aşağıdaki kodu sitenize ekleyip yorum yapabilirsiniz veya info@hiddensiber.com mail atabilirsiniz.

<div align=”center”><br><a href=”http://takipcisiteleri.hiddensiber.com/” title=”instagram takipçi hilesi”><font color=”#F8294F”><b><i>instagram takipçi hilesi</i></b></font></a> listesine sitemiz kayıtlıdır.</div>

Kodu siteden kaldığınız taktirde web siteniz listeden silinir ve bir daha ekleyemezsiniz.

Instagram

Instagram, 2010 Ekim’de, Kevin Systrom ve Mike Krieger tarafından ilk IOS (iPhone-iPad) için tasarlanan, sahip olduğu kaliteli filtreler ve sosyal ağ özellikleri ile kısa zamanda son derece tanınmış olan bir fotoğraf paylaşım programsıdır.

Instagram o kadar tanınmış oldu ki; şu sıralar günde 40 milyon fotoğraf paylaşımı, saniyede ise 8600 beğeni ve 1000 yorum yapılıyor. Bu değerler gittikçe de yükseliyor. San Francisco, California’da tasarlanan uygulama, şu anda aylık 90 milyon aktif kullanıcıyı geçti bile.

Instagram’ın bu kadar hızlı yayılmasında sosyal medya platformları ile entegre çalışmasıda yatıyor. Uygulama ile hazırlanan fotoğraflar Facebook, Flickr, Twitter, foursquare ve Tumblr üzerinden paylaşılabiliyor. Instagram, Nisan 2012′de Facebook tarafından 1 milyar Dolara satın alındı.
Bu programı ve arkasındaki sosyal ağı bu kadar cazip kılan; kullanıcıların çektikleri fotoğrafları üzerinde çok kolay bir biçimde çeşitli filtrelerler kullanarak, profesyonel tasarıma sahip fotoğraflar yaratabilmeleri yatıyordu.

En kolay ve sıradan bir fotoğraf, uygulanan birkaç farklı efekt ile göz kamaştırıcı olabiliyordu. Bunun yarattığı tatmin hızlıca Instagram kullanıcılarının övgülerini aldı. Çekilen fotoğrafların sosyal medyada göre başka kullanıcıların dikkatini Instagram çekmekte gecikmedi.

Hoşunuza Gidebilir

Spotify Premium Ücretsiz Kullan (Android)

Merhaba, sevgili Hidden Siber okurları bu makalemizde sizlere