Adobe Premiere ve Lirik Video Yapımı

Adobe Premiere ve Lirik Video Yapımı

Kategori - Bilgisayar
1095
0

Adobe Premiere ve Lirik Video Yapımı

15-smmdi-adobe-premiere

Merhaba arkadaşlar uzun süredir birçok kişinin merak sardığı özellikle de müzikle uğraşan arkadaşların çok işine yarayacağı bir programı bugün sizlere sunuyoruz. Adobe Premiere. Bu uygulama vasıtası ile hem yaptığınız müziğe lirik video hazırlayabileceksiniz hem de istediğiniz edit prosedürleri uygulayarak videolarınızı biçimlendirebileceksiniz bunun yanı sıra sayamadığımız çoğu özellik de uygulamada mevcut.

Adobe Premiere Pro, donanımlarla kullanıldığında tam video prosedüre, efektleme ve anlık giriş-çıkış sağlama üzere gelişmiş özelliklere sahip olan olabildiğince tanınmış bir video düzenleme uygulamasıdır.

Adobe Premiere Pro programı, şık ve görülmemiş bir kullanıcı arabirimi ve çekimleri sabitleme için Çarpıtma Sabitleyici, hareketli zaman çizelgesi kesme, genişletilmiş çok kameralı düzenleme, ayarlama katmanları üzere görülmemiş ve görkemli yaratıcı özellikleri üstün performansla bir arada sunuyor. Video profesyonelleri için sunulan gelişmiş araç setine geçiş yapmaya hazır mısınız?

En son mobil, DSLR, HD ve RAW formatlarıyla mahalli olarak çalışın, efektleri anlık düzenleyin, net ve ayarlayın, sarsıntılı çekimleri sabitleyin, şık ve görülmemiş kullanıcı arabiriminden ve genişletilmiş çok kamera desteğinden faydalanın. 50’yi aşkın geliştirme Adobe Premiere Pro programına geçişi basitlaştırır.

Adobe Premiere Pro CC ile Gelen Yeni Özellikler
Bir telearka planda video çekimiyle oluşturulmuş herhangi bir video medya türünü işlenmemiş 5K’ye içe aktarın ve serbestçe birleştirin. Ardından kod çevrimi ile zaman kaybetmeden bunları mahalli olarak düzenleyin. Video profesyonelleri için temel araç kümesi olan Adobe Premiere Pro, videoları tam anlamıyla isteğinize göre düzenlemenize imkân tanıyan güçlü, kişiselleştirilebilir ve doğrusal olmayan bir düzenleyicidir.

Bağlama ve Konum Bulma
Lumetri Deep Color Engine
Hassas ses denetimi
Adobe Anywhere Entegrasyonu
Mezzanine codec’leri, mahalli formatlar
Kapalı Açıklamalı Alt Yazı
Gelişmiş Mercury Playback Engine
Yüksek makullukta değişim
Ayarları Eşitle

download

Premiere Pro CC

 Dosyayı İndir

 

Hoşunuza Gidebilir

Kendi Apk Dosyanızı Oluşturun!

Kendi Apk Dosyanızı Oluşturun! Merhaba arkadaşlar. Bu yazımızda