Adobe CS6 2017 En Yeni Cracklama Yöntemi

Adobe CS6 2017 En Yeni Cracklama Yöntemi

Kategori - Bilgisayar, Programlar
717
0

Merhaba arkadaşlar

Bir çoğumuz adobe’nin uygulamalarını kullanmaktayız. Script ve program satışı yapan biri olarak lisanslı program kullanımını desteklesem de adobe ürünlerinin fiyatları bireysel kullanıcıların karşılayabileceğinin üstünde olduğu için böyle bir konu açma gereği gördüm. Forumlar da ve aynısı yerlerde serialler keygenler paylaşılmış ancak ben size en sağlıklı ve kolay tekniklerden biriyle crackleme yapmayı göstereceğim. Üstelik aynı dosya ile tüm Adobe CS6 ürünlerini crackleme şansınız olacak.

Adobe CS6 versiyonune adobenin internet sitesinden ulaşamayabilirsiniz zira CS6’dan sonraki versiyon olan CC yani Creative Cloud versiyonu yayınlandı. Adobe CC versiyonunun crack konusuna da bu urle tıklayarak erişebilirsiniz. CS6 kurulum dosyalarını adobenin sitesinden indiremeyen arkadaşlar bu urle tıklayarak nasıl indirebileceklerini öğrenebilirler.

Öncelikle crack yapmak için gereken dosyaları indirelim.

Boyut:22.3-mb
Dosya Türü: Rar
Şifre: hiddensiber.com
Virüs Tarama: Virus Total

İndirme Linki

İndirdiğiniz rar dosyasının içinde 2 adet amtlib.dll bulunmaktadır. Biri uygulamaların 64 bit versiyonleri için diğeri ise x86 klasöründe kurulu olan 32 bit versiyonleri içindir.

1- Öncelikle crackleyeceğimiz uygulamaya sağ kliklayıp özelliklere giriyoruz.

2- Özellikler açıldığında Dosya konumu aç diyoruz.

3- İndirdiğimiz dosyanın içinden adobe CS6 versiyone makul olan (32 bit ya da 64 bit) amtlib.dll dosyasını açılan klasöre kopyalıyoruz. Gelen ekranda da kopyala ve değiştir opsiyonuni seçiyoruz.

Hepsi bu kadar artık Adobe CS6 dreamweaver yada diğer CS6 uygulamanızı başarıyla cracklediniz. Artık programı açtığınızda deneme versiyonunun bitmesine kaç gün kaldığını görmek zorunda değilsiniz.

Sorularınız için yorum bölümünü kullanabilmeniz mümkün.

Yazar Hakkında

Kişisel bir bilgisayar, zekamızın bir parçası olarak bize destek olan araçtır.

Hoşunuza Gidebilir

SUBWAY SURFERS V1.72.1 PARA HİLELİ APK

SUBWAY SURFERS V1.72.1 PARA HİLELİ APK İndirmek İçin